W minioną sobotę, 19 października, mieszkańcy osiedla Piastowskiego mieli okazję wziąć udział w kolejnych konsultacjach społecznych, dotyczących planu miejscowego sporządzanego na tę część miasta. Tym razem spotkanie przybrało formę spaceru badawczego, który wystartował w samo południe z parkingu przy kościele.
21 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spacerkiem po osiedlu

Burmistrz Kwidzyna zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych przy sporządzaniu dwóch planów miejscowych: Osiedle Piastowskie i Kwidzyn-Wschód.
moje miasto widok z drona

Czytaj więcej: Zapraszamy do konsultacji!

W minioną sobotę, 12 października odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu planu miejscowego Kwidzyn-Wschód. Na terenie Miłosnej, w piknikowej atmosferze i sprzyjającej pogodzie można było podyskutować o tworzącym się planie miejscowym.
16 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkanie konsultacyjne na Miłosnej

We wtorek, 1 października, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego, by porozmawiać o pierwszych przymiarkach do projektu planu miejscowego na tę część miasta.
02 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego w...

W minioną sobotę, 21 września, mieliśmy przyjemność zachęcać mieszkańców Kwidzyna do wzięcia udziału w konsultacjach, na deptaku przy ul. Piłsudskiego. A wszystko to w ramach imprezy „Smaki Jesieni”. Nasz Mobilny Punk Konsultacyjny odwiedziło sporo zainteresowanych. Nie ukrywamy, że liczymy na odzew w postaci wniosków, pomysłów do dwóch planów miejscowych.
23 09 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Tym razem na świeżym powietrzu

Za nami kolejne spotkania konsultacyjne. Tym razem poświęcone były w całości planowi „Kwidzyn Wschód”. W pierwszym z nich uczestniczyli przedsiębiorcy z terenu objętego planem. Nie zabrakło przedstawicieli takich firm jak BM Polska, Plati Polska, Jabil Poland, Lemahieu Polska, TRW Miłosna, PRAZE.
20 09 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkań konsultacyjnych ciąg dalszy

W poniedziałek 9 września 2019 r. w Urzędzie Miejskim obyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące sporządzenia dwóch planów miejscowych: „Osiedle Piastowskie” oraz „Kwidzyn – Wschód”.
11 09 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Pierwsze „eksperckie” spotkanie konsultacyjne ws....

Burmistrz Miasta Kwidzyna zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące sporządzenia

dwóch miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Czytaj więcej: Burmistrz Miasta Kwidzyna zaprasza na konsultacje...

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

PLANY MIEJSCOWE - KONSULTACJE