MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Witamy juniorskie Mistrzynie Polski - zawodniczki MTS Kwidzyn.
13 03 2019 zloto1

Czytaj więcej: Witamy juniorskie Mistrzynie Polski - zawodniczki MTS...

O czym w nowym numerze? O sukcesie kwidzynianina Jacka Borcucha, relacji z ferii zimowych, mini sondzie prosto z naszej biblioteki oraz o pewniej osobie, której w Kwidzynie mocniej bije serce:)

Halo 650 325 foto02

Czytaj więcej: Halo, Halo???

35 x Szałamaja'2019 czyli Jubileuszowe spotkanie z piosenką harcerską i poezją śpiewaną.
05 03 2019 Szalamaja1

Czytaj więcej: Szałamaja 2019

I Liga Kobiet: Wygrana MTS Kwidzyn. Niezagrożone zwycięstwo gospodyń.
04 03 2019 mts1

Czytaj więcej: Wygrana MTS Kwidzyn

Od dziewięciu lat obchodzimy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Z okazji tego święta organizowane są uroczystości, w których udział biorą kwidzyńskie władze samorządowe, przedstawiciele ugrupowań politycznych, stowarzyszeń, ale przede wszystkim mieszkańcy naszego miasta.
01 03 2019 dzien pamieci

Czytaj więcej: Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

114 km do Ciechocinka, prawie 6 metrów wysokości i ok. 8,5 metrów średnicy. Takimi liczbami i wymiarami może pochwalić się tężnia. Tak, pierwsza w historii Kwidzyna tężnia, która budowana jest właśnie w parku przy ul. Braterstwa Narodów.
01 03 2019 teznia

Czytaj więcej: W parku przy ul. Braterstwa Narodów powstaje pierwsza w...

Ostatni czwartek każdego miesiąca to czas obrad Rady Miejskiej w Kwidzynie. Jeśli chcecie zobaczyć, nad czym debatowali nasi rajcy to zapraszamy do obejrzenia retransmisji.
um

Czytaj więcej: Retransmisja obrad Rady Miejskiej w Kwidzynie – 28 lutego...

Wiedza o społeczeństwie to przedmiot humanistyczny. Obejmuje on swoim zakresem zagadnienia społeczne, polityczne i ekonomiczne. Zajęcia z tego przedmiotu prowadzone są w późniejszych klasach szkół podstawowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby już przedszkolaki dowiedziały się, czym jest samorząd i z jakimi mierzy się on zadaniami.
27 02 2019 lekcja wos

Czytaj więcej: Niecodzienna lekcja z WOS-u!

Po dość jednostronnym spotkaniu PGE VIVE Kielce wygrało w Kwidzynie 22:39. Gospodarze mieli ogromne problemy z pokonaniem obrony rywali, rozpoczynając mecz od stanu 1:8. W roli katów MMTS wystąpili Blaż Janc i Arkadiusz Moryto, którzy rzucili po 8 bramek dla swego zespołu.
27 02 2019 mmts

Czytaj więcej: MMTS odbił się od kieleckiego muru

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs na dofinansowanie projektów w ramach działania 3.2. „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1. „Badania na rynek”. Konkurs dedykowany projektom realizowanym w miastach średnich oraz okolicznym gminom (w tym w Kwidzynie).
Fundusze Europejskie

Czytaj więcej: Przedsiębiorco – możesz uzyskać dofinansowanie na prace B+R!

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności