MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Tężnia solankowa w zmodernizowanym parku u zbiegu ulic Słowiańskiej, Braterstwa Narodów i Targowej już działa. Zakończono także całkowitą przebudowę parku.
23 05 2019 park

Czytaj więcej: Tężnia i park już gotowe

Kwidzyn ma szczęście do ludzi doświadczonych przez los i historię. To niewątpliwie bogactwo tzw. Ziem Odzyskanych, bo po wojnie trafiło tu wiele osób z różnych stron dawnej Polski. Tak było także z Panią Anną Kopisto, którą dziś pożegnaliśmy na cmentarzu komunalnym w Kwidzynie.
23 05 2019 anna kopisto

Czytaj więcej: Anny Kopisto wędrówka do Polski

MMTS Kwidzyn pokonał Gwardię Opole w pierwszym meczu rywalizacji o brązowy medal mistrzostw Polski. Kwidzynianie wygrali 26:25, choć chwilami prowadzili nawet 5-6 bramkami.
22 05 2019 mmts-gwardia

Czytaj więcej: Skromne zwycięstwo MMTS nad Gwardią – rewanż już w piątek

Cieszymy się, że na mapie naszego miasta pojawiła się kolejna architektoniczna perełka. Oddano dziś do użytku, po gruntownej modernizacji, budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Katedralnej w Kwidzynie.
21 05 2019 zsp modernizacja

Czytaj więcej: Nowe oblicze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w...

Przegrywając swój pierwszy półfinał 12-bramkami kwidzynianie niemal wykluczyli się z walki o złoto mistrzostw Polski. Szanse na to, że Orlen Wisła Płock zmarnuje tak dużą przewagę w rewanżu były czysto iluzoryczne.
20 05 2019 mmts-orlen

Czytaj więcej: MMTS bez szans na finał – wysokie zwycięstwo Nafciarzy

Fundacja Santander informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie grantów.
logo fundacja santander

Czytaj więcej: Programy grantowe Fundacji Santander

Już w pierwszym meczu półfinałowym Orlen Wisła Płock wybiła kwidzynianom z głów walkę o złoto. Nafciarze wygrali w Kwidzynie 13:25, pozwalając gospodarzom na zdobycie w pierwszej połowie zaledwie 4 bramek z gry!
16 05 2019 mmts-orlen

Czytaj więcej: Niespodzianki nie było – Nafciarze rozbili MMTS

Miłosz Wesołowski, uczeń SP 6 Kwidzyn i zawodnik KKL Rodło został Mistrzem Polski w Biegu Przełajowym na dystansie 2000 m!
08 05 2019 mistrz1

Czytaj więcej: Mistrz Polski

Fantastycznie ułożyły się dla Igi Miller zawodniczki UMKS Szkolne Mistrzostwa Świata w biegu na orientację. Po brązowym medalu wywalczonym w środę na dystansie klasycznym, w piątek zdobyła srebro na średnim dystansie.
06 05 2019 iga muller

Czytaj więcej: Iga Muller medalistką Szkolnych Mistrzostw Świata w biegu...

W swoim ostatnim meczu I Ligii kobiet w sezonie sportowym 2018/19 MTS pokonał w Obornikach Wlkp. zespół SKF Sparta 28:24. Było to szóste (sic!) z rzędu zwycięstwo naszego zespołu w rozgrywkach.
29 04 2019 mts

Czytaj więcej: I Liga Kobiet. MTS zwyciężył w Obornikach Wielkopolskich....

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności