MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Kwidzyńscy zawodnicy sumo reprezentujący klub Judo Zielińscy Kwidzyn z wielkimi sukcesami wrócili z Mistrzostw Polski sumo.
09 07 2019 judo1

Czytaj więcej: Sukcesy w sumo

Zakończono budowę boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Bajkowym. Wykonawcą jest spółka Elsik z gminy Żukowo. Boisko ma sztuczną nawierzchnię i powstało w miejscu obecnego boiska trawiastego. Inwestycja została zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.
04 07 2019 boisko

Czytaj więcej: Nowe boisko na osiedlu Bajkowym

Firma Krajobraz i Ogród z Baldramu zajmie się budową ulicy Błogosławionej Doroty. Inwestycja powinna została zrealizowana do końca stycznia przyszłego roku.
04 07 2019 blogoslawionej doroty

Czytaj więcej: Rusza budowa ulicy Błogosławionej Doroty

Zamontowane zostały kamery, które pozwolą na monitorowanie parku rekreacji „Balaton”. Zadanie zostało zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego.
04 07 2019 balaton

Czytaj więcej: Balaton pod nadzorem

Byliśmy ciekawi ile jest kilometrów z Kwidzyna do Pekinu. Niestety w tym zadaniu nie wspomogło nas Google Maps, które odmówiło współpracy przy wyliczeniu tej odległości. Pomocni w odpowiedzi na to pytanie okazali się uczestnicy Rajdu Pekin-Paryż, którzy odwiedzili dziś Kwidzyn.
02 07 2019 paryz-pekin

Czytaj więcej: Rajd Pekin-Paryż przejechał przez Kwidzyn!

We wtorek będziemy gościć w Kwidzynie uczestników legendarnego Rajdu Paryż-Pekin. Od ok. 13:00 do 15:30 na Placu św. Jana Pawła II będzie możliwość podziwiania wielu zabytkowych i niezwykłych aut.
01 07 2019 paryz-pekin

Czytaj więcej: Rajd Paryż-Pekin przejedzie przez Kwidzyn!

Jak spędzić wakacje w mieście?
2019 06 24 wakacje6

Czytaj więcej: Wakacje w mieście

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił konkurs „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego”.
wfosigw

Czytaj więcej: Konkurs „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu...

Prognoza pogody zapowiada wręcz afrykańskie upały. Mamy nadzieję, że sporą ulgą będą zraszacze wodne, które zostały właśnie ustawione przy ul. Miedzianej, Spółdzielczej oraz na skwerze tuż obok kina „Tęcza” przy ul. Piłsudskiego.
2019 06 27 kurtyna1

Czytaj więcej: Ulga od upałów

Jak co roku Kwidzyńskie Centrum Kultury przygotowało szereg atrakcji nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla osób dojrzalszych.
24 06 2019 kulturalne lato

Czytaj więcej: Kulturalne lato 2019

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności