MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

W tegorocznej edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęło 18 projektów, 6 w formie elektronicznej i 12 w wersji tradycyjnej, papierowej. Koszt wszystkich zgłoszonych pomysłów zamyka się kwotą 2 810 953,80 zł. Do 20 września br. potrwa weryfikacja formalno-prawna projektów, według kryteriów określonych w Regulaminie KBO.
um

Czytaj więcej: Projekty złożone w V edycji Kwidzyńskiego Budżetu...

Uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studenci mogą liczyć na wsparcie finansowe w nowym roku szkolnym oraz akademickim. Do 15 września rodzice mogą składać wnioski o przyznanie stypendium socjalnego.
um

Czytaj więcej: Zasiłki i stypendia w nowym roku szkolnym

Mamy dziś wyjątkowego i niecodziennego gościa. Jest nim Pan Igor Tracz, maszer, wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz bikejoringu.
04 09 2019 igor tracz

Czytaj więcej: Wizyta Igora Tracza w Kwidzynie

Po intensywnych pracach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Środowiska, 30 sierpnia 2019 r. rozpoczął się pierwszy nabór wniosków do programu „Mój Prąd”. To aż miliard złotych na rozwój fotowoltaiki prosumenckiej. Po raz pierwszy zastosowano tak duże wsparcie o zasięgu ogólnopolskim dla osób indywidualnych.
31 07 2019 moj prad

Czytaj więcej: „Mój Prąd” już działa! Pierwszy nabór wniosków rozpoczął...

Przedstawiamy ofertę Kwidzyńskiego Centrum Kultury na wrzesień 2019 r.
03 09 2019 wrzesien w kck

Czytaj więcej: Wrzesień w Kwidzyńskim Centrum Kultury

Trzy złote medale i brąz – to dorobek lekkoatletów KKL Rodła Kwidzyn podczas Mistrzostw Okręgu Młodzików, które odbyły się 28.08.2019 r. w Sopocie.
KKL Rodlo

Czytaj więcej: Wyniki Mistrzostw Województwa Młodzików w lekkiej...

Już w tym miesiącu rozpoczną się pierwsze zajęcia pracowni artystycznych.
02 09 2019 pracownie artystyczne

Czytaj więcej: Ruszają pierwsze zajęcia pracowni artystycznych

Kwidzyński MMTS nie zawiódł oczekiwań i grając przed własną publicznością rozpoczął sezon 2019/2020 od zwycięstwa. Czerwono-czarni pokonali Zagłębie Lubin 28:23 prowadząc nieprzerwanie od 11 minuty. meczu.
02 09 2019 mmts-zaglebie

Czytaj więcej: MMTS rozpoczyna sezon od zwycięstwa

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – wrzesień 2019.
dkf

Czytaj więcej: Repertuar DKF – wrzesień 2019

W związku z tym, że z dniem 1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe zostało z mocy prawa przekształcone w prawo własności, prosimy właścicieli lokali mieszkalnych o składanie wniosków dotyczących zamiaru uiszczenia jednorazowej opłaty za przekształcenie wraz z przysługującą bonifikatą wynoszącą 99%.
um

Czytaj więcej: Informacja dla mieszkańców odnośnie prawa użytkowania...

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności