MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Fundacja Santander informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie grantów.
logo fundacja santander

Już w pierwszym meczu półfinałowym Orlen Wisła Płock wybiła kwidzynianom z głów walkę o złoto. Nafciarze wygrali w Kwidzynie 13:25, pozwalając gospodarzom na zdobycie w pierwszej połowie zaledwie 4 bramek z gry!
16 05 2019 mmts-orlen

Miłosz Wesołowski, uczeń SP 6 Kwidzyn i zawodnik KKL Rodło został Mistrzem Polski w Biegu Przełajowym na dystansie 2000 m!
08 05 2019 mistrz1

Fantastycznie ułożyły się dla Igi Miller zawodniczki UMKS Szkolne Mistrzostwa Świata w biegu na orientację. Po brązowym medalu wywalczonym w środę na dystansie klasycznym, w piątek zdobyła srebro na średnim dystansie.
06 05 2019 iga muller

W swoim ostatnim meczu I Ligii kobiet w sezonie sportowym 2018/19 MTS pokonał w Obornikach Wlkp. zespół SKF Sparta 28:24. Było to szóste (sic!) z rzędu zwycięstwo naszego zespołu w rozgrywkach.
29 04 2019 mts

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – maj 2019.
dkf

Już w tym tygodniu biegi na orientację otworzą nową kartę w sportowej historii Kwidzyna. Młodzi zawodnicy UMKS Kwidzyn jako pierwsi zawodnicy z Kwidzyna będą nas bowiem reprezentować na Szkolnych Mistrzostwach Świata w biegu na orientację (ISF World Schools Championship Orienteering) w estońskim Otepää.
29 04 2019 bieg na orientacje

Pierwsze starcie ćwierćfinałowe nie poszło po myśli szczypiornistów MMTS Kwidzyn. Podopieczni trenera Tomasza Strząbały ulegli NMC Górnikowi Zabrze 19:21, goniąc wynik niemal przez całą drugą połowę meczu.
24 04 2019 mmts-gornik zabrze

W sobotnie popołudnie w Kwidzynie zmierzyły się dwa zespoły Rodła. Rodło z Kwidzyna i Rodło Trzciano. Mecz ten miał być okazją dla naszych zawodników do zdobycia 3 punktów, jak się okazało jednak drużyna Rodła wygrała mecz, jednak było to Rodło Trzciano.