MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Po pierwszej połowie kwidzynianie tracili do rywali zaledwie jedną bramkę. Wydawało się więc, że osłabiony MMTS może sprawić sporo problemów rywalom z Zabrza. Niestety po przerwie goście szybko odskoczyli kwidzynianom na bezpieczną odległość i stopniowo powiększali swoją przewagę. Ostatecznie NMC Górnik wygrał w Kwidzynie 19:25 i komplet punktów trafił do Zabrza.
09 10 2019 mmts-gornik

Czytaj więcej: Niespodzianki nie było – Górnik wygrywa w Kwidzynie

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – październik 2019.
dkf

Czytaj więcej: Repertuar DKF – październik 2019

Po fatalnej końcówce meczu MMTS Kwidzyn przegrał w Szczecinie 27:24. Choć do 48. minuty meczu czerwono-czarni prowadzili z gospodarzami 5 bramkami, to później niemal całkowicie oddali pole gry rywalom. W efekcie Sandra SPA Pogoń zdobyła 10 bramek przy zaledwie dwóch trafieniach Kwidzyna i dosłownie wyrwała rywalom komplet punktów.
07 10 2019 mmts-pogon

Czytaj więcej: MMTS przegrywa w Szczecinie – fatalna końcówka meczu

We wtorek, 1 października, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego, by porozmawiać o pierwszych przymiarkach do projektu planu miejscowego na tę część miasta.
02 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego w...

Takie chwile lubimy najbardziej! Dosłownie przed kilkoma chwilami gościliśmy dwóch młodych i utalentowanych zawodników kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego „Rodło”.
03 10 2019 mistrzowie polski

Czytaj więcej: Mistrzowie Polski z Kwidzyna

W minioną sobotę i niedzielę 21 i 22 września na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie o prym w kraju walczyli młodzi lekkoatleci w kategorii wiekowej U16. Impreza tradycyjnie nosiła nazwę Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego.
30 09 2019 lekkoatletyka

Czytaj więcej: Miłosz Wesołowski i Andrzej Dzwonkowski Mistrzami Polski...

13-letni kwidzynianin Patryk Polech z klubu JUDO Zielińscy Kwidzyn, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4,  został Mistrzem Europy w Sumo młodzików. Tej niebywały sukces miał miejsce podczas Mistrzostw Europy na Węgrzech, które zostały rozegrane w dniach 26-29.09.2019 r.
30 09 2019 sumo

Czytaj więcej: Mistrz Europy z Kwidzyna

Andrzej Poczopko z Cryospace Olsztyn wygrał na dystansie Grand Fondo podczas ostatniego w tym sezonie Maratonu Rowerowego Lang Team w Kwidzynie. Maraton Rowerowy Lang Team w Kwidzynie rozgrywany był na trzech dystansach – Mini (44 km), Medio (68 km) i Grand Fondo (92 km). Po krótkim dojeździe z miasteczka wyścigu mieszczącego się przy katedrze w Kwidzynie zawodnicy rozpoczynali walkę na rundach.
28 09 2019 maratony rowerowe

Czytaj więcej: Wspaniałe zakończenie sezonu maratonów rowerowych w...

Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że w IV kwartale 2019 r. będą realizowane badania ankietowe.
logo us gdansk

Czytaj więcej: Badania ankietowe Urzędu Statystycznego w Gdańsku

Sezon 2019 w biegu na orientację w Polsce dużymi krokami zmierza ku końcowi i z każdym tygodniem poznajemy coraz więcej rozstrzygnięć we wszystkich klasyfikacjach generalnych tego sezonu.
25 09 2019 umks

Czytaj więcej: UMKS Kwidzyn w elicie klubów biegu na orientację w Polsce

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności