MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Colin Ważny trzecim kierowcą w Europie! Między 20-24 sierpnia 11-letni kierowca z Kwidzyna wystąpił w mistrzostwach ROTAX MAX Challenge International Trophy 2019 we francuskim Le Mans. To zawody światowej rangi. Podczas 5 dni rywalizacji udział w nich wzięło blisko 300 kierowców z 48 krajów.
16 10 2019 colin wazny

Czytaj więcej: Colin Ważny. Zakończenie sezonu

Kamila Jaszczor, założycielka stowarzyszenia Trombofilia Polska, zdobywa międzynarodowe wyróżnienie za edukację i działania rzecznicze w zakresie zakrzepicy.
11 10 2019 trombofilia

Czytaj więcej: Pacjentka z Polski po zakrzepie uznana ambasadorem roku...

Czwartki powoli stają się nieformalnymi dniami spotkań Burmistrza z młodymi i utalentowanymi mieszkańcami naszego miasta. Burmistrz Andrzej Krzysztofiak wraz ze swoim zastępcą Piotrem Widzem złożyli przed chwilą gratulacje Patrykowi Polech, świeżo upieczonemu Mistrzowi Europy w sumo młodzików.
10 10 2019 mistrz u burmistrza

Czytaj więcej: Mistrz u Burmistrza

Po pierwszej połowie kwidzynianie tracili do rywali zaledwie jedną bramkę. Wydawało się więc, że osłabiony MMTS może sprawić sporo problemów rywalom z Zabrza. Niestety po przerwie goście szybko odskoczyli kwidzynianom na bezpieczną odległość i stopniowo powiększali swoją przewagę. Ostatecznie NMC Górnik wygrał w Kwidzynie 19:25 i komplet punktów trafił do Zabrza.
09 10 2019 mmts-gornik

Czytaj więcej: Niespodzianki nie było – Górnik wygrywa w Kwidzynie

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – październik 2019.
dkf

Czytaj więcej: Repertuar DKF – październik 2019

Po fatalnej końcówce meczu MMTS Kwidzyn przegrał w Szczecinie 27:24. Choć do 48. minuty meczu czerwono-czarni prowadzili z gospodarzami 5 bramkami, to później niemal całkowicie oddali pole gry rywalom. W efekcie Sandra SPA Pogoń zdobyła 10 bramek przy zaledwie dwóch trafieniach Kwidzyna i dosłownie wyrwała rywalom komplet punktów.
07 10 2019 mmts-pogon

Czytaj więcej: MMTS przegrywa w Szczecinie – fatalna końcówka meczu

We wtorek, 1 października, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego, by porozmawiać o pierwszych przymiarkach do projektu planu miejscowego na tę część miasta.
02 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego w...

Takie chwile lubimy najbardziej! Dosłownie przed kilkoma chwilami gościliśmy dwóch młodych i utalentowanych zawodników kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego „Rodło”.
03 10 2019 mistrzowie polski

Czytaj więcej: Mistrzowie Polski z Kwidzyna

W minioną sobotę i niedzielę 21 i 22 września na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie o prym w kraju walczyli młodzi lekkoatleci w kategorii wiekowej U16. Impreza tradycyjnie nosiła nazwę Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego.
30 09 2019 lekkoatletyka

Czytaj więcej: Miłosz Wesołowski i Andrzej Dzwonkowski Mistrzami Polski...

13-letni kwidzynianin Patryk Polech z klubu JUDO Zielińscy Kwidzyn, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4,  został Mistrzem Europy w Sumo młodzików. Tej niebywały sukces miał miejsce podczas Mistrzostw Europy na Węgrzech, które zostały rozegrane w dniach 26-29.09.2019 r.
30 09 2019 sumo

Czytaj więcej: Mistrz Europy z Kwidzyna

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności