MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Po dość jednostronnym spotkaniu PGE VIVE Kielce wygrało w Kwidzynie 22:39. Gospodarze mieli ogromne problemy z pokonaniem obrony rywali, rozpoczynając mecz od stanu 1:8. W roli katów MMTS wystąpili Blaż Janc i Arkadiusz Moryto, którzy rzucili po 8 bramek dla swego zespołu.
27 02 2019 mmts

Czytaj więcej: MMTS odbił się od kieleckiego muru

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs na dofinansowanie projektów w ramach działania 3.2. „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1. „Badania na rynek”. Konkurs dedykowany projektom realizowanym w miastach średnich oraz okolicznym gminom (w tym w Kwidzynie).
Fundusze Europejskie

Czytaj więcej: Przedsiębiorco – możesz uzyskać dofinansowanie na prace B+R!

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – marzec 2019.
dkf

Czytaj więcej: Repertuar DKF – marzec 2019

Przygotowując kolejny koncert zawsze mamy z tyłu głowy myśl „czy się spodoba”. Już w fazie planowania pomysł goni pomysł, o aranżacje, o dodatki, o formę i treść. Czasami w tej gonitwie myśli idziemy tak daleko, że trzeba sobie powiedzieć STOP i zacząć od początku. Bo nie otoczka jest najważniejsza, ale przekaz, który ma nam wszystkim do zaoferowania zapraszany artysta.
25 02 2019 koncert niecodzienny

Czytaj więcej: Koncert niecodzienny…

Dlaczego ferie zimowe mijają tak szybko? Może dlatego, że w Kwidzynie nie było czasu na nudę? O tym, jakie atrakcje czekały w naszym mieście na tych najmłodszych i odrobinę starszych dowiecie się z naszej filmowej relacji. Na całe szczęście wakacje są już na horyzoncie.
16 01 2018 ferie

Czytaj więcej: Ferie w Kwidzynie

To nie był łatwy mecz, choć kwidzynianie mierzyli się z outsiderem Superligi. Po ciężkiej walce MMTS zwyciężył co prawda 27:33, jednak do końca musiał walczyć o utrzymanie przewagi wypracowanej w pierwszej połowie.
25 02-2019 mmts-arka

Czytaj więcej: Czerwono-czarni wygrywają w Gdyni

W dniach 27 i 28 marca 2019 r. przy Urzędzie Miejskim w Kwidzynie ponownie stanie mammobus w którym będzie można bezpłatnie skorzystać z badania mammograficznego.
Mammobus

Czytaj więcej: Bezpłatne badania mammograficzne – 27 i 28 marca 2019 r.

Trwa nabór wniosków na pożyczkę rewitalizacyjną – instrument finansowy wdrażany w ramach Działanie 8.2 RPO WP 2014-2020 – Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne – wsparcie pozadotacyjne.
21 02 2019 pozyczka rewitalizacyjna

Czytaj więcej: Zmień swoje najbliższe otoczenie z pożyczką rewitalizacyjną

W dawnej siedzibie kwidzyńskich szkół społecznych przy ul. Hallera powstanie łaźnia dla bezdomnych! Na terenie miasta przebywa ok. 25 osób bezdomnych, które w okresie zimy potrzebują wsparcia.
20 02 2019 laznia dla bezdomnych

Czytaj więcej: W tym roku powstanie łaźnia dla bezdomnych

Kalendarz Imprez

loader

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności