MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

13-letni kwidzynianin Patryk Polech z klubu JUDO Zielińscy Kwidzyn, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4,  został Mistrzem Europy w Sumo młodzików. Tej niebywały sukces miał miejsce podczas Mistrzostw Europy na Węgrzech, które zostały rozegrane w dniach 26-29.09.2019 r.
30 09 2019 sumo

Czytaj więcej: Mistrz Europy z Kwidzyna

Andrzej Poczopko z Cryospace Olsztyn wygrał na dystansie Grand Fondo podczas ostatniego w tym sezonie Maratonu Rowerowego Lang Team w Kwidzynie. Maraton Rowerowy Lang Team w Kwidzynie rozgrywany był na trzech dystansach – Mini (44 km), Medio (68 km) i Grand Fondo (92 km). Po krótkim dojeździe z miasteczka wyścigu mieszczącego się przy katedrze w Kwidzynie zawodnicy rozpoczynali walkę na rundach.
28 09 2019 maratony rowerowe

Czytaj więcej: Wspaniałe zakończenie sezonu maratonów rowerowych w...

Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że w IV kwartale 2019 r. będą realizowane badania ankietowe.
logo us gdansk

Czytaj więcej: Badania ankietowe Urzędu Statystycznego w Gdańsku

Sezon 2019 w biegu na orientację w Polsce dużymi krokami zmierza ku końcowi i z każdym tygodniem poznajemy coraz więcej rozstrzygnięć we wszystkich klasyfikacjach generalnych tego sezonu.
25 09 2019 umks

Czytaj więcej: UMKS Kwidzyn w elicie klubów biegu na orientację w Polsce

W minioną sobotę, 21 września, mieliśmy przyjemność zachęcać mieszkańców Kwidzyna do wzięcia udziału w konsultacjach, na deptaku przy ul. Piłsudskiego. A wszystko to w ramach imprezy „Smaki Jesieni”. Nasz Mobilny Punk Konsultacyjny odwiedziło sporo zainteresowanych. Nie ukrywamy, że liczymy na odzew w postaci wniosków, pomysłów do dwóch planów miejscowych.
23 09 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Tym razem na świeżym powietrzu

Od kilku dni gościmy w Kwidzynie reprezentację Polski w piłce ręcznej kobiet. Okazją do tej niecodziennej wizyty są przygotowania do meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy z reprezentacją Wysp Owczych, który odbędzie się w środę o godz. 20:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wiejskiej.
23 09 2019 pilka reczna

Czytaj więcej: Spotkanie na szczycie

Przedstawiamy listę projektów dopuszczonych i niedopuszczonych do głosowania w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
um

Czytaj więcej: Lista projektów dopuszczonych i niedopuszczonych do...

Zawodnicy klubu „JUDO Zielińscy Kwidzyn” uczestniczyli w Koszalinie w dn. 14.09.2019 r. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży w JUDO. Na matach rywalizowało ok. 150 zawodników z województw: pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.
18 09 2019 judo

Czytaj więcej: Sukces zawodników klubu JUDO Zielińscy Kwidzyn

Dobiega końca przygotowanie projektu dotyczącego naprawy oraz budowy dodatkowego odwodnienia dla wiaduktu na ul. Owczej. Nowe rozwiązania mają uchronić wiadukt przed napływem wody podczas ekstremalnych opadów deszczu. 13 czerwca nawałnica spowodowała oberwanie się skarpy i uszkodzenie odwodnienia z jednej strony wiaduktu.
17 09 2019 wiadukt

Czytaj więcej: Przygotować miasto na anomalie pogodowe

Druga tężnia zostanie zbudowana w mieście. Mieszkańcy zdecydowali o wyborze miejsca w internetowym głosowaniu. Pod uwagę brane były dwie lokalizacje.
17 09 2019 slowackiego

Czytaj więcej: Powstanie druga tężnia

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności