MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – listopad 2019.
dkf

Czytaj więcej: Repertuar DKF – listopad 2019

W 2019 roku Harfa obchodzi 25-lecie swojej działalności. Z tej okazji 16 listopada o godz. 16:00 w kwidzyńskim teatrze odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy, na który serdeczne zapraszamy.
25 10 2019 harfa gospel choir

Czytaj więcej: Koncert z okazji 25-lecia Harfa Gospel Choir

Po niewątpliwym sukcesie wrześniowego koncertu piosenek Zbigniewa Wodeckiego, Art Voice nie schodzi ze sceny i ma przyjemność wystąpić raz kolejny.
25 10 2019 zbigniew wodecki

Czytaj więcej: Koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego

Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu na stworzenie logo (znaku graficznego) kampanii promocyjno-edukacyjnej promującej rozwój systemu selektywnej zbiórki bioodpadów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
30 09 2019 konkurs na logo

Czytaj więcej: Konkurs na logo kampanii promocyjno-edukacyjnej...

Spacerujący okolicami ulic Tęczowej, Piłsudskiego oraz Słowiańskiej mogą natknąć się na ciekawą wystawę zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Ekspozycja ustawiona przy ul. Tęczowej w oryginalny sposób pokazuje, że świadomie i odpowiedzialnie podejmowane decyzje wpływają na jakość środowiska i walory przyrodnicze.
23 10 2019 wystawa

Czytaj więcej: Ekspozycja przy ul. Tęczowej

Jednostki Państwowej Straży Pożarnej, OSP Kwidzyn, zakładowej straży pożarnej IP Kwidzyn, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej oraz pracownicy PKW Kwidzyn, Falck Fire Service i przedstawiciele zakładu energetycznego Energa brały udział w zaplanowanych ćwiczeniach pn. „Ewakuacja 2019”.
23 10 2019 cwiczenia

Czytaj więcej: To były tylko ćwiczenia

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
23 10 2019 czujka

Czytaj więcej: Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Zakończyło się głosowanie w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na wszystkie projekty złożono 3417 kart do głosowania, na których można było wskazać od jednego do trzech projektów. 574 mieszkańców Kwidzyna zagłosowało w tradycyjnej formie papierowej, a 2843 w formie elektronicznej.
um

Czytaj więcej: Wyniki głosowania w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu...

Zapraszamy na koncert przebojów Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotza.
07 10 2019 kabaret starszych panow

Czytaj więcej: Przeboje wszech czasów Kabaretu Starszych Panów

W minioną sobotę, 19 października, mieszkańcy osiedla Piastowskiego mieli okazję wziąć udział w kolejnych konsultacjach społecznych, dotyczących planu miejscowego sporządzanego na tę część miasta. Tym razem spotkanie przybrało formę spaceru badawczego, który wystartował w samo południe z parkingu przy kościele.
21 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spacerkiem po osiedlu

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności