MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
13 12 2018 czujka

Czytaj więcej: Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

12 grudnia br. podczas konferencji pt. „Zrozumieć, zapobiegać i pomóc dzieciom z FAS”, która odbyła w Kwidzyńskim Centrum Kultury, przedstawione zostały zagadnienia, które przybliżyły i uświadomiły czym cechuje się FAS.
13 12 2018 fas

Czytaj więcej: Podsumowanie konferencji „Zrozumieć, zapobiegać i pomóc...

Budowa rozpoczęła się w połowie tego roku. Dzięki przebudowie ruch samochodów będzie się odbywał bez przeszkód w dwóch kierunkach. Dodatkowo powstały chodniki i ścieżka rowerowa.
11 12 2018 wiadukt

Czytaj więcej: Zakończyła się budowa wiaduktu na ul. Owczej

Rada Miejska w Kwidzynie wybrała ze swojego składu Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz jego zastępców.
06 12 2018 posiedzenie

Czytaj więcej: Mariusz Wesołowski nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej

Do wielu urzędów, instytucji oraz przyjaciół naszego miasta wkrótce trafi kartka świąteczna, której autorką jest Hania Lajs, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kwidzynie. To już 14. edycja konkursu na kartkę świąteczną, której organizatorem jest Miasto Kwidzyn.
06 12 2018 kartki swiateczne

Czytaj więcej: Podsumowanie 14. edycji konkursu na kartkę świąteczną

6 grudnia to dzień kiedy Święty Mikołaj odwiedza dzieci i rozdaje prezenty. Jak co roku nie zapomniał również o dzieciach, które znajdują się na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Zdrowie W Kwidzynie.
06 12 2018 mikolajki

Czytaj więcej: Święty Mikołaj odwiedził Oddział Pediatryczny Szpitala...

Od września 2018 roku, każdy zainteresowany Mieszkaniec Kwidzyna ma możliwość uzyskania informacji o przeznaczeniu nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, bez konieczności wizyty w Urzędzie Miejskim.
04 12 2018 sip

Czytaj więcej: System Informacji Przestrzennej (SIP) dla Kwidzyna

Kolorowe łańcuchy, piękne białe aniołki, bombki oraz wiele innych wyjątkowych dekoracji świątecznych zawisło w holu Urzędu Miejskiego w Kwidzynie.
03 12 2018 strojenie choinek

Czytaj więcej: Dzieci z kwidzyńskich przedszkoli stroiły choinki w...

Kolejne zwycięstwo odniosły zawodniczki MTS Kwidzyn występujące w rozgrywkach I Ligi. Tym razem pokonały na wyjeździe zespół MKS DWÓJKA Łomża 31:28.
03 12 2018 mts

Czytaj więcej: MKS DWÓJKA Łomża pokonana przez MTS Kwidzyn

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zakończyli I rundę sezonu 2018/2019 zwycięstwem. W meczu 13 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn pokonali Energę MKS Kalisz 24:21.
03 12 2018 mmts

Czytaj więcej: Czerwono-czarni ogrywają Kalisz

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności