MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Integracyjny Przegląd Piosenki Religijnej odbędzie się po raz drugi w Górkach, w gminie Kwidzyn. Impreza rozpocznie się 20 września (piątek) o godz. 10:00 w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Jego organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, prowadzony przez Fundację „Misericordia”.
12 09 2019 przeglad piosenki religijnej

Czytaj więcej: 2. Integracyjny Przegląd Piosenki Religijnej

Jak informuje nas Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o. Gdańsk w terminie od 16 do 30 września prowadzony będzie remont nawierzchni odcinka drogi krajowej nr 55 (od wysokości sklepu Lidl do wieży ciśnień).
12 09 2019 remont

Czytaj więcej: Komunikat o planowanym remoncie drogi krajowej nr 55

Młodzi zawodnicy Klubu „Judo Zielińscy Kwidzyn” Klaudia Kaczor, Hubert Olszowiec i Patryk Polech z wystąpili podczas Pucharu Polski Młodzików i Kadetów w Sumo w Gorzowie Wielkopolskim. Start okazał się wielkim sukcesem dla tych młodych i zdolnych mieszkańców Kwidzyna.
11 09 2019 judo zielinscy

Czytaj więcej: Sukcesy klubu „Judo Zielińscy Kwidzyn”

W poniedziałek 9 września 2019 r. w Urzędzie Miejskim obyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące sporządzenia dwóch planów miejscowych: „Osiedle Piastowskie” oraz „Kwidzyn – Wschód”.
11 09 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Pierwsze „eksperckie” spotkanie konsultacyjne ws....

Kwidzyńska grupa kolarska Cyklo Kwidzyn we współpracy z parterami, Miastem Kwidzyn oraz Nadleśnictwem, Kwidzyn mają zaszczyt zaprosić na 5. edycję imprezy XCM Miłosna.
10 09 2019 xcm milosna

Czytaj więcej: XCM Miłosna po raz piąty

Serdecznie zapraszamy na zajęcia plastyczne z Martą Judkowiak.
09 09 2019 marta judkowiak

Czytaj więcej: Zajęcia plastyczne z Martą Judkowiak

Artyści Teatru Rampa w „Sonacie Kreutzerowskiej” wg Lwa Tołstoja na deskach kwidzyńskiego teatru już 21 września 2019 r. o godz. 19:00.
09 09 2019 sonata kreutzerowska

Czytaj więcej: Sonata Kreutzerowska

Podczas dzisiejszej uroczystości, w obecności Piotra Widza, zastępcy Burmistrza Kwidzyna, Prezes PEC Kwidzyn sp. z o.o. Grzegorz Hejna podpisał umowę z Józefem Sarnowskim, członkiem zarządu województwa pomorskiego na dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej projektu dotyczącego budowy sieci i przyłączy ciepłowniczych na Osiedlu Hallera w Kwidzynie.
09 09 2019 pec

Czytaj więcej: Podpisano umowę na budowę sieci i przyłączy...

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
09 09 2019 krzysztof daukszewicz

Czytaj więcej: Najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza

Po twardym i niezwykle zaciętym spotkaniu MMTS Kwidzyn pokonał Chrobrego Głogów 24:27. Po bardzo dobrym początku (1:6), podopieczni trenera Dmytro Zinchuka niestety oddali pole gry gospodarzom. Co gorsza plac gry musieli opuścić kontuzjowani Michał Peret i Przemysław Rosiak. Jednak mimo czterobramkowej straty MMTS odbudował się i w końcowym kwadransie nie tylko odrobił straty, ale zapewnił sobie zwycięstwo w głogowskiej hali.
09 09 2019 mmts-chrobry

Czytaj więcej: MMTS wyrwał punkty w Głogowie

Strona 1 z 92

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności