MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Zdjęcia, które Wam pokazujemy, bardzo nas poruszyły. Nie rozumiemy, dlaczego to co ma uatrakcyjniać i zdobić nasze miasto, wciąż pada ofiarą wandali. Apelujemy więc do wszystkich, dla których dbanie o nasze wspólne mienie jest ważne. Nie bądźcie obojętni!
16 10 2019 nie badz obojetny

Czytaj więcej: Nie bądź obojętny! Reaguj!

W minioną sobotę, 12 października odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu planu miejscowego Kwidzyn-Wschód. Na terenie Miłosnej, w piknikowej atmosferze i sprzyjającej pogodzie można było podyskutować o tworzącym się planie miejscowym.
16 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spotkanie konsultacyjne na Miłosnej

Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Zamek w Kwidzynie serdecznie zapraszają na prelekcje organizowane w ramach projektu „Badania strat wojennych w zakresie zbiorów artystycznych zamków w Malborku i Kwidzynie”, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu pn. „Badania polskich strat wojennych”.
16 10 2019 projekt straty

Czytaj więcej: Prelekcje w ramach projektu „Badania strat wojennych w...

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Fundacja Mapa Obywatelska zapraszają na spotkanie poświęcone wspieraniu i rozwojowi wolontariatu w środowiskach lokalnych.
16 10 2019 zaproszenie

Czytaj więcej: Spotkanie koalicji na rzecz wolontariatu

Scena Lalkowa serdecznie zaprasza na Dobranockę Teatralną pt. „Tak jest dobrze”.
16 10 2019 tak jest dobrze

Czytaj więcej: Dobranocka Teatralna „Tak jest dobrze”

Dotację w kwocie 50 tys. zł udzieli samorząd miasta Muzeum Zamkowemu w Malborku na prace konserwatorskie w kwidzyńskim oddziale muzeum. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont schodów zewnętrznych przy zamku.
16 10 2019 schody

Czytaj więcej: Zabytkowe schody do remontu

Wyremontowane zostaną wiadukty nad ulicą Drzymały i Liwą. Pojawią się na także ekrany poprawiające bezpieczeństwo. Wiadukty są częścią ścieżki pieszo-rowerowej.
16 10 2019 drzymaly

Czytaj więcej: Remont wiaduktów na Drzymały

Zakończyła się przebudowa ulicy Gębika. Koszt inwestycji to ponad 1,48 mln zł. Wykonawcą było Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych „Strzelbud”.
16 10 2019 gebika

Czytaj więcej: Koniec przebudowy ulicy Gębika

Colin Ważny trzecim kierowcą w Europie! Między 20-24 sierpnia 11-letni kierowca z Kwidzyna wystąpił w mistrzostwach ROTAX MAX Challenge International Trophy 2019 we francuskim Le Mans. To zawody światowej rangi. Podczas 5 dni rywalizacji udział w nich wzięło blisko 300 kierowców z 48 krajów.
16 10 2019 colin wazny

Czytaj więcej: Colin Ważny. Zakończenie sezonu

Strona 1 z 94

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności