MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Kamila Jaszczor, założycielka stowarzyszenia Trombofilia Polska, zdobywa międzynarodowe wyróżnienie za edukację i działania rzecznicze w zakresie zakrzepicy.
11 10 2019 trombofilia

Czwartki powoli stają się nieformalnymi dniami spotkań Burmistrza z młodymi i utalentowanymi mieszkańcami naszego miasta. Burmistrz Andrzej Krzysztofiak wraz ze swoim zastępcą Piotrem Widzem złożyli przed chwilą gratulacje Patrykowi Polech, świeżo upieczonemu Mistrzowi Europy w sumo młodzików.
10 10 2019 mistrz u burmistrza

Po pierwszej połowie kwidzynianie tracili do rywali zaledwie jedną bramkę. Wydawało się więc, że osłabiony MMTS może sprawić sporo problemów rywalom z Zabrza. Niestety po przerwie goście szybko odskoczyli kwidzynianom na bezpieczną odległość i stopniowo powiększali swoją przewagę. Ostatecznie NMC Górnik wygrał w Kwidzynie 19:25 i komplet punktów trafił do Zabrza.
09 10 2019 mmts-gornik

Repertuar Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie” – październik 2019.
dkf

Po fatalnej końcówce meczu MMTS Kwidzyn przegrał w Szczecinie 27:24. Choć do 48. minuty meczu czerwono-czarni prowadzili z gospodarzami 5 bramkami, to później niemal całkowicie oddali pole gry rywalom. W efekcie Sandra SPA Pogoń zdobyła 10 bramek przy zaledwie dwóch trafieniach Kwidzyna i dosłownie wyrwała rywalom komplet punktów.
07 10 2019 mmts-pogon

We wtorek, 1 października, w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego, by porozmawiać o pierwszych przymiarkach do projektu planu miejscowego na tę część miasta.
02 10 2019 konsultacje spoleczne

Takie chwile lubimy najbardziej! Dosłownie przed kilkoma chwilami gościliśmy dwóch młodych i utalentowanych zawodników kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego „Rodło”.
03 10 2019 mistrzowie polski

Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny „Rodło” zaprasza na zawody miejskie w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
KKL Rodlo

Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny „Rodło” zaprasza na finał powiatu w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.