MIESZKAŃCY / AKTUALNOŚCI kwidzyn.pl - aktualności - RSS

Spacerujący okolicami ulic Tęczowej, Piłsudskiego oraz Słowiańskiej mogą natknąć się na ciekawą wystawę zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Ekspozycja ustawiona przy ul. Tęczowej w oryginalny sposób pokazuje, że świadomie i odpowiedzialnie podejmowane decyzje wpływają na jakość środowiska i walory przyrodnicze.
23 10 2019 wystawa

Czytaj więcej: Ekspozycja przy ul. Tęczowej

Jednostki Państwowej Straży Pożarnej, OSP Kwidzyn, zakładowej straży pożarnej IP Kwidzyn, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej oraz pracownicy PKW Kwidzyn, Falck Fire Service i przedstawiciele zakładu energetycznego Energa brały udział w zaplanowanych ćwiczeniach pn. „Ewakuacja 2019”.
23 10 2019 cwiczenia

Czytaj więcej: To były tylko ćwiczenia

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
23 10 2019 czujka

Czytaj więcej: Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

Zakończyło się głosowanie w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na wszystkie projekty złożono 3417 kart do głosowania, na których można było wskazać od jednego do trzech projektów. 574 mieszkańców Kwidzyna zagłosowało w tradycyjnej formie papierowej, a 2843 w formie elektronicznej.
um

Czytaj więcej: Wyniki głosowania w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu...

Zapraszamy na koncert przebojów Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotza.
07 10 2019 kabaret starszych panow

Czytaj więcej: Przeboje wszech czasów Kabaretu Starszych Panów

W minioną sobotę, 19 października, mieszkańcy osiedla Piastowskiego mieli okazję wziąć udział w kolejnych konsultacjach społecznych, dotyczących planu miejscowego sporządzanego na tę część miasta. Tym razem spotkanie przybrało formę spaceru badawczego, który wystartował w samo południe z parkingu przy kościele.
21 10 2019 konsultacje spoleczne

Czytaj więcej: Spacerkiem po osiedlu

Wśród nas nie brakuje miłośników i przeciwników zwyczaju Halloween. Jednak niepodważalnie jego symbolem jest dynia. Od niedawna możemy zaobserwować mieszkańców robiących sobie pamiątkowe selfie na rondzie Pod Zegarem na tle artystycznych piramid wypełnionych różnymi rodzajami dynami.
21 10 2019 dynie na rondzie

Czytaj więcej: Dynie na rondzie

Burmistrz Kwidzyna zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych przy sporządzaniu dwóch planów miejscowych: Osiedle Piastowskie i Kwidzyn-Wschód.
moje miasto widok z drona

Czytaj więcej: Zapraszamy do konsultacji!

Już w najbliższy weekend w hali TRW „Miłosna” odbędą się zawody w skokach przez przeszkody. Przez dwa dni zawodnicy będą się zmagać z parkurami, których wysokość przeszkód w ostatnim konkursie osiągnie 130 cm.
18 10 2019 skoki przez przeszkody

Czytaj więcej: Zapraszamy na zawody w skokach przez przeszkody

Strona 1 z 95

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Aktualności