Zapraszamy do udziału w otwartym konkursie teatralnym stworzonym z myślą o uczestnikach, którym forma teatru scenicznego jest najbliższa. Proponujemy konkurs, który wyróżnia się od innych konkursów w Polsce tym, że umożliwia uczestnikom zaprezentowanie etiud teatralnych w formie scenek, które sami dla siebie wyreżyserowali lub napisali. Jedną z kategorii konkursowych jest właśnie rywalizacja na najlepszy scenariusz autorski. Uczestnicy będą oceniani przez jury, złożone z aktorów oraz osób zajmujących się profesjonalnie kulturą i teatrem.

Kategorie konkursowe:

  • najlepszy aktor
  • najlepsza aktorka
  • najlepszy scenariusz autorski
  • najlepsza etiuda teatralna

Konkurs może stać się przedsionkiem do kariery dla osób, które w przyszłości chcą zabiegać o miejsce w szkole teatralnej. Udział w konkursie umożliwi uczestnikom kontakt z ludźmi sceny, teatru, wymianę spostrzeżeń i doświadczeń. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie, które szczególnie umiłowały sobie teatr zapewniamy, że „EPILOG” dostarczy Wam wiele scenicznych wrażeń, które na długo zapadną w pamięci…

Konkurs odbędzie się 1 lutego 2020 roku w teatrze przy ul. Katedralnej 18 w Kwidzynie.

Uczestnikami konkursu mogą być:

  • młodzież młodsza, klasy 6-8 szkół podstawowych (wiek 12-15 lat)
  • młodzież starsza, klas szkół ponadpodstawowych i dorośli (wiek 16 lat i więcej)

Zgłoszenia można składać za pośrednictwem szkół, ośrodków kultury, ognisk teatralnych i artystycznych, świetlic, bibliotek i innych zwanych dalej instytucjami wychowawczo-kulturalnymi lub indywidualnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., złożyć w sekretariacie KCK pok. nr 1 lub wysłać poczta na adres ul. 11 Listopada 13, 82-500 Kwidzyn.

Zgłoszenie należy przesłać do dnia 20 stycznia 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, no i do zobaczenia na scenie.

pdfRegulamin konkursu
pdfKarta zgłoszeniowa
pdfKlauzula informacyjna

07 11 2019 konkurs epilog

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez