Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych jarmarków? W Polsce cieszą się one coraz większą popularnością.

W tym roku również nasze miasto dołączy do tej przepięknej tradycji jakiej są kiermasze przedświąteczne.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 14 i 15 grudnia, na placu przed teatrem będzie miał miejsce Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wystawców do składania wniosków oraz wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w organizacji jarmarku.

Regulamin wydarzenia precyzuje usługi oraz towary gastronomiczne zgodne z klimatem towarzyszącemu temu wydarzeniu, oraz warunki prowadzenia tych działań. Podczas jarmarku dozwolona jest sprzedaż artykułów spożywczych, jak i przemysłowych, związanych ze Świętami Bożonarodzeniowymi, m.in.: wyrobami cukierniczymi, wypiekami świątecznymi, bakaliami, słodyczami, swojskim jadłem, ozdobami świątecznymi, pamiątkami, rękodziełem, ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, stroikami, usługami gastronomicznymi w postaci małych poczęstunków, grzanego wina i piwa, kawy i herbaty.

PRZYDATNE INFORMACJE:

  • Rekrutacja potrwa do 22 listopada 2019 r.
  • Konieczne jest przesłanie trzech zdjęć asortymentu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W przypadku dużej liczby wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia.
  • Usługi gastronomiczne i sprzedaż innych artykułów wymagających znacznego poboru prądu – wyłącznie na Placu św. Jana Pawła II w Kwidzynie
  • Wystawcy nie ponoszą żadnych opłat!

pdfRegulamin
pdfFormularz zgłoszenia

06 11 2019 jarmark bozonarodzeniowy

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez