Przeboje wszech czasów śpiewa ARTUR GOTZ.

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku.
Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.
Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

Zespół muzyczny w składzie:
DAWID LUDKIEWICZ – instrumenty klawiszowe
ŁUKASZ JERZYKOWSKI – gitara basowa
KUBA MIKULSKI – perkusja

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii i Nowej Zelandii. Artysta zagrał ponad 500 koncertów.

SPEKTAKL BIERZE UDZIAŁ W AKCJI „PARTNER W KULTURZE”

– Każdy, kto kupi/otrzyma bilet na wskazane w załączniku 1 wydarzenie kulturalne jest uprawniony do 10% zniżki w firmie objętej akcją „Partner w kulturze” (restauracja La Cantina)
– Wykorzystanie bonu zniżkowego następuje w dniu organizacji wydarzenia.

pdfRegulamin

Kiedy: 14 listopada 2019 r., godz. 18:00
Gdzie: teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 25 zł (kup online)

07 10 2019 kabaret starszych panow

07 10 2019 kabaret starszych panow2

07 10 2019 kabaret starszych panow3

07 10 2019 kabaret starszych panow4

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez