Kiedy pożegnamy lato?

Oficjalnie? Lato będziemy żegnać 30 sierpnia na placu przed teatrem od godz. 16:00. Niemniej jednak w skrytości ducha oczekujemy, że wakacyjny luz, odprężenie i cała pomysłowość  będzie nam towarzyszyła przez cały rok.

I zanim dopadnie nas jesienna aura, deszczowe poranki, pochmurne popołudnia, nostalgiczne wieczory poddajmy się szaleństwu i w ten jeden konkretny dzień - 30 sierpnia, bawmy się do utraty tchu, zdzierajmy w śpiewie gardła, a w tańcu buty.

Zapraszamy zatem na plac przed teatrem  na oficjalne Pożegnanie Lata.

A co Was czeka tego dnia na scenie? Na pewno zróżnicowany repertuar i dla najmłodszej widowni i dla nastolatek i dla dojrzalszych odbiorców.

Teatr Kultureska „Mapa marzeń" to interaktywny spektakl plenerowy, skierowany do dzieci w różnym wieku. Dzieci w ramach spektaklu wezmą udział w licznych zabawach i konkurencjach o tematyce ekologicznej.

4 Dreamers to czterech utalentowanych wokalnie chłopaków, których pokochała cała Polska! Teksty ich piosenek są głównie o miłości i o wkraczaniu w dorosły świat. Maks, Mateusz, Tomasz i Kuba są totalnie z różnych światów, przez co tworzą wybuchową mieszankę osobowości. Poznali się na nagraniach The Voice Kids, połączyli wspólni siły i zawładnęli polską sceną muzyczną.

Ex MAANAM - nowa nazwa zespołu, stare lubiane piosenki.

Pod koniec zeszłego roku Karolina Leszko-Tyszyńska odeszła ze Złotego Maanamu. W styczniu 2019 roku grupa oficjalnie zakończyła działalność i zmieniła nazwę na Ex Maanam. To efekt porozumienia między muzykami a mężem Kory Kamilem Sipowiczem. Panowie zakończyli wieloletni konflikt oraz porozumieli się w sprawie funkcjonowania zespołu i jego nazwy. Panowie jednak nie mają szczęścia do wokalistek bo i Karolina Gibki, która zastąpiła Karolinę Leszko-Tyszyńską odeszła. Niedawno muzycy z zespołu ogłosili, że udało im się znaleźć nową wokalistkę dla Ex Maanamu. Została nią Aga Bieńkowska. Aga jest utalentowaną aktorką Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Na swym koncie ma wiele pierwszoplanowych ról w muzycznych spektaklach. Została uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke. Bieńkowska brała udział w programie "Must Be The Music", w którym jurorką była Kora. Prywatnie od lat jest zakochana w piosenkach Maanamu. Aga Bieńkowska ma sobą już pierwszy wspólny występ z muzykami Ex Maanamu.

Oczywiście to nie koniec atrakcji, więcej szczegółów wkrótce na stronie www.kck.ckj.edu.pl

Prowadzenie: Szymon Kusarek

PROGRAM:

16:00 Teatr Kultureska „Mapa marzeń"

17:30 Szymon Kusarek „Śmietanka polskiej piosenki na wesoło"

19:00 4DREAMERS

20:30 exMAANAM

ok. 21:50 Pokaz ognia – Zespół Prometey

Dodatkowo: warsztaty, animacje, bańki mydlane, coś dla ducha i coś dla ciała oraz stoisko Naturhouse – porady dietetyczne, testy na wirus HCV – wirus zapalenia wątroby typu C.

20 08 2019 lato2

Nadchodzące wydarzenia

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez