14 kwietnia w Kwidzynie zapraszamy na wykłady o tematyce prozdrowotnej i warsztaty ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zespół specjalistów z dziedzin fizjoterapii, treningu sportowego, dietetyki oraz metodyki nauczania ruchu przeprowadzi szereg merytorycznych wykładów w oparciu o najnowsze badania naukowe – ujmując jak najprościej medyczne, psychologiczne i pedagogiczne aspekty aktywności fizycznej, tak, by działała na zdrowie!

Miejsce:
Hala sportowa ul. Wiejska 1A Kwidzyn
14 kwietnia 2019 rok (niedziela) 15:00-20:00

Organizatorzy:
STS V DANCE ACADEMY
Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji

Zapraszamy Dorosłych!
Podczas wykładów i warsztatów dowiesz się m.in. jak trenować mądrze i skutecznie, zadbać o kręgosłup bez względu na to czy regularnie trenujesz, czy spędzasz większość czasu w pozycji siedzącej, a także co zwrócić uwagę w treningu po ciąży (nawet jeśli rodziłaś 15 lat temu).

Zapraszamy Rodziców!
Podczas wykładów poznasz metody pomagające osiągnąć optymalny rozwój cech motorycznych u Twojego dziecka, zadbać o jego kręgosłup już w młodym wieku. Dowiesz się jak stymulować rozwój psychofizyczny, jak powinien być skomponowany zbilansowany posiłek młodego sportowca.

Zapraszamy Dzieci!
Warsztaty ukierunkowane na rozwój cech motorycznych to połączenie świetnej zabawy i przygotowanie do roli młodego sportowca w oparciu o sprawdzone metody.

Co wyróżnia akcję ProZdro?
Jest prowadzona przez specjalistów – praktyków, których misją jest szerzenie edukacji prozdrowotnej i propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
Wszyscy prelegenci od najmłodszych lat rozwijali swoje zdolności w Kwidzynie, kontynuowali studiując oraz kształcąc się i zdobywając doświadczenie w Polsce i za granicą.
Wykłady i warsztaty prowadzone są w oparciu o sprawdzone metody i wiedzę z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej oraz nauk społecznych.
Dzięki prężnie działającym Stowarzyszeniom i Instytucjom Kwidzyn jest pełen sportowych możliwości!
Możesz zapisać się lub swoje Dziecko na pojedynczy warsztat lub wykład, kilka różnych lub wykupić pełen pakiet i zaznaczyć w jakich chcesz wziąć udział.

Prelegenci:
Karolina Gełdon
Martyna Bednarz
Tomasz Wilczewski
Patrycja Górska-Moch
Dominik Boryń

Sala konferencyjna:
15:10 - 15:50 Trening bardzo Kobiecy – jak trenować mądrze, zdrowo i skutecznie? Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)
16:00 - 16:55 Dziecko jako coach dla nauczyciela, trenera i rodzica – Tomasz Wilczewski (trener, nauczyciel)
17:00 - 17:45 Świadomy wybór. Komponowanie posiłków dla dzieci i młodych sportowców. Przygotowywanie zdrowych i szybkich posiłków do szkoły. – Partycja Górska-Moch (dietetyk)
18:00 - 18:45 Ból kręgosłupa a aktywność osób dorosłych – Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)
19:00 - 19:45 Prawidłowe żywienie dzieci i młodych sportowców – Partycja Górska-Moch (dietetyk)

Hala sportowa:
15:00 - 16:00 Warsztaty sportowe Trening motoryczny dla dzieci w wieku 7-9 lat – Akademia Sportu Selekt
16:00 - 17:00 Warsztaty sportowe Trening motoryczny dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat – Akademia Sportu Selekt
17:15 - 18:00 Jak prawidłowo kształtować kręgosłup dziecka i młodego sportowca? – Martyna Bednarz (fizjoterapeuta)
18:00 - 18:45 Istota i rola przygotowania motorycznego w treningu dzieci i młodzieży – Dominik Boryń (trener)
19:00 - 19:45 Warsztaty ruchowe dla dorosłych Zdrowy kręgosłup V DANCE ACADEMY i Holistic Flow Karolina Gełdon (fizjoterapeuta, trener)

Cennik:
Do 31.03.2019 koszt każdego pojedynczego warsztatu/wykładu to tylko 5zł
Full pass – wchodzisz gdzie chcesz: 25zł

Po 31.03.2019 koszt każdego pojedynczego warsztatu/wykładu to 10zł
Full pass – wchodzisz gdzie chcesz: 35zł

Na wszystkie warsztaty i wykłady obowiązują wcześniejsze zapisy, napisz w jakim warsztacie/wykładzie chcesz wziąć udział (wykupując pakiet proszę zaznaczyć wszystkie warsztaty i wykłady, w których chcesz wziąć udział – zwróć uwagę na godziny, część odbywa się w tym samym czasie :).

Jak się zapisać?
Wyślij wiadomość przez Fanpage ProZdro lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją w ilu i jakich warsztatach chcesz wziąć udział – otrzymasz informację z numerem konta Stowarzyszenia oraz wszelkie informacje organizacyjne.

Więcej informacji i zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przez opcję „wyślij wiadomość” na Fanpage ProZdro

21 03 2019 prozdro

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez