„Pomaganie jest dziecinne proste” – pod takim hasłem w niedzielę zagra w Kwidzynie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka przeznaczona będzie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W tym roku kwidzyński sztab WOŚP pod wodzą Lidii Dyksy i Kwidzyńskiego Centrum Kultury przygotował dla Was moc atrakcji. Będzie głośno, hucznie i widowiskowo. Oczywiście nie zabraknie licytacji wyjątkowych i niepowtarzalnych darów serca naszych mieszkańców, przyjaciół naszego miasta i miejskich instytucji. Zbiórka trwa od listopada.

Możecie zdobyć m.in.: „Talon na balon” ufundowany przez Aeroklub Nadwiślański, przejażdżkę w fotelu pasażera podczas 4. Rajdu Kwidzyńskiego organizowanego przez Automobilklub Morski, „kultową” pompę od PWK sp. z o.o., oraz gorącą niespodziankę od PEC Kwidzyn sp. z o.o., który ufundował talon na przegląd indywidualnego węzła ciepłowniczego oraz intrygujący sweter i kalesony :). Miłośnicy pływania na pewno będą długo rywalizować o ważny przez cały rok karnet na basen przy ul. Wiejskiej. Sportowym akcentem Orkiestry będzie również honorowy, bo pierwszy, numer startowy X Jubileuszowego Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. MMTS Kwidzyn zaprosi zwycięzcę licytacji do wspólnego treningu z całą drużyną. Na Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych sp. z o.o. dosłownie i w przenośni świat kręci się wokół koni. Nie może, zatem dziwić dar spółki, konie-maskotki. Te i inne dary znajdziecie na stronie wosp.kwidzyn.pl/aukcja2019.

Wszystkie przedmioty będziecie mogli licytować już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2019 r. od godz. 10:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej. Specjalnie dla Was przygotowujemy na naszej witrynie transmisję online prosto ze sceny WOŚP.

Nieodłącznym elementem i wieloletnią tradycją, jest mecz siatkówki Samorząd Miasta – Samorząd Powiatu, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 15:00 w SP5 przy ul. Kamiennej.

10 01 2019 wosp1

10 01 2019 wosp2

10 01 2019 wosp3

10 01 2019 wosp4

10 01 2019 wosp5

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez