Ks. Proboszcz Parafii Konkatedralnej w Kwidzynie, Przewodniczący Rady Miejskiej, Burmistrz Miasta Kwidzyna oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na doroczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00 w teatrze oraz na Placu św. Jana Pawła II.

Miejską wigilię tradycyjnie poprzedzi koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”, który o godz. 18:00 wystąpi w teatrze (darmowe wejściówki do odebrania w kasie teatru od 12 grudnia). Zainteresowanie występem z reguły jest ogromne, dlatego z odbiorem wejściówek warto się pospieszyć.

Kwidzyńskie spotkanie opłatkowe to zawsze sposobność do wspólnego składania sobie życzeń, które mieszkańcom przekaże Burmistrz Miasta – Andrzej Krzysztofiak. Jest to też okazja do oficjalnego zapalenia miejskiej choinki, która jak zawsze stanie przed teatrem.

W trakcie miejskiej wigilii nie zabraknie także przekazania Światełka Betlejemskiego przez kwidzyńskich harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, a także orędzia bożonarodzeniowego.

Na zakończenie spotkania dla wszystkich przewidziano poczęstunek składający się z barszczu z uszkami i wigilijnych pierogów.

18:00: Koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” – teatr

19:00: Spotkanie opłatkowe – Plac św. Jana Pawła II

07 12 2018 spotkanie oplatkowe

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez