Artykuły

Numer obwodu głosowania Granice obwodu głosowania Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
(nr telefonu)
1 Bolka i Lolka, Calineczki, Cypiska, Czerwonego Kapturka, Długa, Jacka i Agatki, Janiny Porazińskiej, Juliana Tuwima, Kornela Makuszyńskiego, Krasnoludków, Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Owcza, Rumcajsa, Rzemieślnicza, Storczykowa, Sybiraków, Z. Smodlibowskiej

Budynek Zakładu Utylizacji Odpadów
sp.z o.o ul.Owcza 7

 

tel (55) 261 22 02


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

2 Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Lubawska, Piastowska, Sokola (9- 13 nieparzyste, od 14 do końca), Wąbrzeska

Przedszkole Niepubliczne „Promyk"
ul. Kazimierza Wielkiego 2

 

tel (55) 279 32 10


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

3

 

 

 

Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Sokola (1-8 i 10-12 parzyste), Warszawska ( 45- 49 nieparzyste), Władysława Łokietka, Ziemowita

Przedszkole Niepubliczne „Promyk"
ul. Kazimierza Wielkiego 2

 

tel 721530981

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

4 Gimnazjalna, Harcmistrza Jana Machutty, Ignacego Daszyńskiego, Konarskiego, Krótka, Orla, Szeroka, Warszawska ( 26 - 42, 46 - 48 parzyste, od 69 do końca)

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 1
ul. Konarskiego 12


tel (55) 279 39 35


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

5

 

Chłodna, Harcerska, Junaków, Miodowa, Nowa, Staszica, Wesoła, Wodna, Zuchów

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul.Staszica 27

 

 

tel (55) 279 38 74

(dawna nazwa Zespół Szkół Technicznych)
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

6 Grunwaldzka ( 4-20), Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Matejki, Mickiewicza, Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa Nr 2
sala gimnastyczna
ul. Mickiewicza 3

 

tel 798 985 019


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

7 Krańcowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wschodnia, Żeromskiego (1 - 37, 39-67 nieparzyste)

Gimnazjum Nr 2 ul. Mickiewicza 56B

 

tel (55) 279 42 75

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

8 Słowackiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta

Gimnazjum Nr 2 ul. Mickiewicza 56B

 

tel (55) 279 42 75


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

9 Fredry, Grunwaldzka (od 21 do końca), Kasprowicza ( 3 -19 i 21), Kochanowskiego, Moniuszki, Piękna, Władysława Gębika, Wybickiego, Żeromskiego ( 38-66, od 69 do końca)

Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Grunwaldzka 54


tel (55) 279 63 34


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

10 Janusza Korczaka, Kasprowicza (od 20A do końca, bez 21)

Przedszkole Niepubliczne Nr 2
ul. Kasprowicza 20F


tel. (55) 279 29 69


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

11 Akacjowa, Chmielna, Gospodarcza,Klonowa, Leśna Polana, Miłosna, Młynarska, Orzechowa, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Strumykowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 2 ul. Słoneczna 2


tel. (55) 645 19 19


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

12 Cicha, Kolista, Leśna, Lotnicza, Łamana, Miła, Poligonowa, Rodzinna, Spokojna, Sportowa, Stawki, Studzienna, Topolowa, Wiejska, Wielka, Wspólna, Zacisze, Zamiejska, Zielna, Żwirowa

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Wiejska 1A


tel. (55) 646 58 82


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

13 Koło, Łużycka, Plantowa, Południowa, Tadeusza Odrowskiego, Toruńska,

Gimnazjum Nr 3 ul. Kamienna 18

 

tel. (55) 279 39 45


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

14 Kamienna, Miedziana, Piotra Połomskiego, Willowa

Gimnazjum Nr 3 ul. Kamienna 18


tel. (55) 279 71 30


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

15 11 Listopada, Gen.Józefa Hallera, Karowa, Kołłątaja, Przyrzeczna, Radosna, Władysława Sikorskiego

Zespół Szkół Gimnazjalnych

Hallera 5

 

tel. (55) 272 66 83


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

16 Basztowa, Chełmińska, Grudziądzka, Józefa Piłsudskiego

( 24- 26 parzyste, od 27 do końca), Kolejowa, Kopernika (od 19 do końca), Kościelna, Kościuszki (od 17 do końca), Mostowa

Kwidzyńskie Centrum Kultury
ul. 11 Listopada 13


tel. (55) 279 35 28


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

17 Batalionów Chłopskich, Drzymały, Gen.Józefa Bema, Ogrodowa, Spacerowa, Starozamkowa, Ślepa, Wiślana

Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Hallera 4

 

tel. (55) 262 42 21


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

18 15 Sierpnia, Braterstwa Narodów, Chopina, Dębowa,Józefa Piłsudskiego (2-23,25), Konopnickiej, Magazynowa, Plac Plebiscytowy, Słowiańska, Szkolna, Targowa, Tęczowa, Zbożowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 1
ul. Słowiańska 17

 


tel. (55) 279 37 18


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

19 Błogosławionej Doroty, Gdańska, Górna, Katedralna, Kręta, Ks.Wojciecha Kruka, Łąkowa, Podjazdowa, Prosta, Widok, Zamkowa Góra, Zduńska, Żelazna, Żwirki i Wigury

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2
ul. Katedralna 5

 


tel. (55) 279 20 14


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

20 3 Maja, Kopernika ( 3 -10),Kościuszki (3- 14), Mylna, Podgórna, Spółdzielcza, Sztumska, Śliska, Warszawska (1- 23)

Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Warszawska 13

 


tel. (55) 279 38 83


lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

21 Brodnicka, Furmańska, Graniczna, Koszykowa, Letnia, Malborska, Mała, Pogodna, Północna, Radzyńska, Tczewska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Zachodnia, Zdrojowa, Zimna, Żurawia, Żytnia

Dom Pomocy Społecznej
ul. Malborska 18


tel. (55) 279 37 21


obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

22 „Zdrowie" sp. z o.o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

„Zdrowie" sp. z o.o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Hallera 31


tel. (55) 645 83 83

 

23 Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej
ul. Malborska 18


tel. (55) 279 37 21

 

24 Zakład Karny

Zakład Karny ul. Lotnicza 1


tel. (55) 645 89 00

 


Uwaga!

Wyborcy niepełnosprawni o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności mają możliwość głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika.
Głosować przez pełnomocnika może również wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat.
Do Urzędu Miejskiego w Kwidzynie do dnia 27 października 2014r. należy zgłaszać zamiar głosowania korespondencyjnego, a do dnia 7 listopada 2014r. należy zgłosić wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania.
W dniu głosowania lokale obwodowych komisji wyborczych otwarte będą w godzinach od 7.00 do 21.00.

Burmistrz Miasta Kwidzyna
Andrzej Krzysztofiak