Artykuły

Termin: 4-8.12.2006
Miejsce: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13

Program prezentacji:

4 GRUDZIEŃ – PONIEDZIAŁEK
09.30-10.30 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kwidzynie - „TACY MY"
10.30-11.30 - Szkoła Podstawowa w Janowie - „UCZNIOWIE KLASY III"
11.30-12.30 - Szkoła Podstawowa w Tychnowach -„BRATKI"
12.30-13.30 - Szkoła Podstawowa w Straszewie - „GWIAZDECZKI"
13.30-14.30 - Szkoła Podstawowa w Rodowie - „BAJARZE"
14.30-15.30 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie - „CZAR - BAJ"

5 GRUDZIEŃ - WTOREK
09.30-10.30 - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie - „BAJDURKI 5"
10.30-11.30 - Szkoła Podstawowa w Obrzynowie -„BEZ NAZWY"
11.30-12.30 - Szkoła Podstawowa w Okrągłej Łące -„BAJDURKI"
12.30-13.30 - Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim - „KÓŁKO TEATRALNE"
13.30-14.30 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach - „WESOŁE GWIAZDECZKI"
14.30-15.30 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie – „ADAŚKOWE ŚWIETLIKI"

6 GRUDZIEŃ – ŚRODA
09.30-10.30 - Gimnazjum w Wandowie
10.30-11.30 - Gimnazjum w Liczu - „MIMOZA"(„Perypetie miłosne")
11.30-12.30 - Zespół Szkół w Ryjewie -„TRENDY GIRL"
12.30-13.30 - Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – „ KLASA V E-INTEGRACYJNA SP 6"
13.30-14.30 - Gimnazjum w Liczu - „MIMOZA"(„Bez tytułu")
14.30-15.30 - Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie - „LAWI"

7 GRUDZIEŃ – CZWARTEK
09.30-10.30 - Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie - „KOŁO TEATRALNE"
10.30-11.30 - Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie - „INTELIGENTNI INACZEJ"
11.30-12.30 - Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie - „DZIEWIĄTKA"
12.30-13.30 - Gimnazjum w Rodowie - „COOLTURALNI"
13.30-14.30 - Gimnazjum w Ryjewie - „KLAMKA"
14.30-15.30 - Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie - „GRUPA NIEFORMALNA"

8 GRUDZIEŃ – PIĄTEK
09.30-10.30 - II Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie – „TO-NIE-MY"
10.30-11.30 - I Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie – „TRZECIOKLASIŚCI"
11.30-12.30 - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Prabutach -„CZARNA OWCA"
12.30-13.30 - Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie - „UPS"
13.30-14.30 - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach – „NO WŁAŚNIE"
14.30-15.30 - Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie - „AKCENT"