MIESZKAŃCY / BUDŻET OBYWATELSKI

19 06 2015 budzet2

Zakończyła się weryfikacja projektów w I edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Czytaj więcej: Wyniki weryfikacji projektów

1 lutego o godz. 16.00 minął termin składania wniosków w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego w Kwidzynie.
um

Czytaj więcej: Budżet Obywatelski - lista złozonych wniosków

Na terenie miasta pojawiły się plakaty promujące Kwidzyński Budżet Obywatelski. 18 01 2016 Plakat KBOmin2

Czytaj więcej: Plakat promujący budżet obywatelski

Ruszył właśnie Fanpage na portalu społecznościowym Facebook, poświęcony Kwidzyńskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Zapisz się, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Szukaj informacji pod adresem: https://www.facebook.com/KwidzynskiBudzetObywatelski

01 01 2016 Facebook

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kwidzyna

właśnie uruchomiliśmy specjalną podstronę, poświęconą zagadnieniom Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Jedną z najciekawszych może stać się zakładka "NIEZBĘDNIK WNIOSKODAWCY".

Czytaj więcej: Niezbędnik Wnioskodawcy już działa!

Szanowni Państwo,

Właśnie trafiła do Państwa rąk ulotka, kolportowana do skrzynek pocztowych oraz ważniejszych punktów w całym mieście. W ulotce znajdują się podstawowe informacje na temat zasad działania budżetu obywatelskiego w Kwidzynie.

Czytaj więcej: Ulotka informacyjna u każdego mieszkańca

Od czerwca 2015 roku trwały intensywne prace nad wprowadzeniem budżetu obywatelskiego w Kwidzynie. Powstała grupa robocza, która wypracowała na wspólnych spotkaniach regulamin oraz zasady działania BO w 2016 roku. W dniu 18 grudnia 2015 roku ruszyła w Kwidzynie I edycja budżetu obywatelskiego. Oznacza to, że Burmistrz Miasta przeznaczył kwotę 1 mln zł na realizację pomysłów mieszkańców Kwidzyna. To Państwo – jako mieszkańcy będziecie decydować w głosowaniu w marcu 2016 roku, na co chcielibyście przeznaczyć środki z budżetu miasta. Zachęcamy do wzięcia udziału. Czas na składanie formularzy projektu to 1 lutego 2016 roku. Budżet obywatelski jest przewidziany dla wszystkich mieszkańców Kwidzyna już od 16 roku życia!

Strona 4 z 4