image image image image image image image image image image
Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach 5. edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego piątek, 18, październik 2019 09:00 Zagłosuj w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Zapraszamy do konsultacji! piątek, 18, październik 2019 08:05 Burmistrz Kwidzyna zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych przy sporządzaniu dwóch planów miejscowych: Osiedle Piastowskie i Kwidzyn-Wschód.
Zapraszamy na zawody w skokach przez przeszkody piątek, 18, październik 2019 08:04 Już w najbliższy weekend w hali TRW „Miłosna” odbędą się zawody w skokach przez przeszkody. Przez dwa dni zawodnicy będą się zmagać z parkurami, których wysokość przeszkód w ostatnim konkursie osiągnie 130 cm.
Kulturalnie, zdrowo i sportowo piątek, 18, październik 2019 08:03 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze serdecznie zaprasza na imprezę „Kulturalnie, zdrowo i sportowo”.
Keep learn and hallow – zajęcia z języka angielskiego piątek, 18, październik 2019 08:02 Stowarzyszenie Akwedukt serdecznie zaprasza na zajęcia z języka angielskiego.
Wykład „Miód i produkty pszczele w profilaktyce i leczeniu” piątek, 18, październik 2019 08:01 22 października o 17:00 w holu głównym biblioteki odbędzie się prelekcja Pani Zofii Laskowskiej-Kociorskiej „Miód i produkty pszczele w profilaktyce i leczeniu”. Serdecznie zapraszamy!
Wykład dr Aleksandry Paprot-Wielopolskiej „Kim jesteśmy? W poszukiwaniu wyznaczników tożsamości współczesnych mieszkańców Powiśla" piątek, 18, październik 2019 08:00 24 października o 17:00 w sali audytoryjnej KCK w ramach Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej odbędzie się wykład dr Aleksandry Paprot-Wielopolskiej „Kim jesteśmy? W poszukiwaniu wyznaczników tożsamości współczesnych mieszkańców Powiśla”.
Nie bądź obojętny! Reaguj! środa, 16, październik 2019 08:08 Zdjęcia, które Wam pokazujemy, bardzo nas poruszyły. Nie rozumiemy, dlaczego to co ma uatrakcyjniać i zdobić nasze miasto, wciąż pada ofiarą wandali. Apelujemy więc do wszystkich, dla których dbanie o nasze wspólne mienie jest ważne. Nie bądźcie obojętni!
Spotkanie konsultacyjne na Miłosnej środa, 16, październik 2019 08:07 W minioną sobotę, 12 października odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu planu miejscowego Kwidzyn-Wschód. Na terenie Miłosnej, w piknikowej atmosferze i sprzyjającej pogodzie można było podyskutować o tworzącym się planie miejscowym.
Prelekcje w ramach projektu „Badania strat wojennych w zakresie zbiorów artystycznych zamków w Malborku i Kwidzynie” środa, 16, październik 2019 08:06 Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Zamek w Kwidzynie serdecznie zapraszają na prelekcje organizowane w ramach projektu „Badania strat wojennych w zakresie zbiorów artystycznych zamków w Malborku i Kwidzynie”, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu pn. „Badania polskich strat wojennych”.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Newsletter

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail zawierające najnowsze informacje o wydarzeniach w Kwidzynie - zachęcamy do zamówienia newslettera.

Subskrybuj

captcha
Regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem Newslettera Urzędu Miejskiego w Kwidzynie i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).