image image image image image image image image image image
Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan-56 wtorek, 16, październik 2018 09:30 Po 5 latach w naszym mieście ponownie odbędzie się rajd na orientację „Harpagan”.
Międzysektorowe Forum Subregionalne wtorek, 16, październik 2018 09:25 Fundacja M.A.P.A. Obywatelska, Stowarzyszenie Akwedukt, Kwidzyńska Rada Działalności Pożytku Publicznego mają zaszczyt zaprosić Państwa na międzysektorowe spotkanie, gdzie przedstawimy korzyści i dobre praktyki związane ze współpracą biznesu – administracji publicznej – organizacji pozarządowych.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie dołączyła do Kampanii „STOP FAS” wtorek, 16, październik 2018 08:43 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie dołączyła do Kampanii. Zaprasza rodziców, nauczycieli, wychowawców na spotkanie pt. „ZROZUMIEĆ, ZAPOBIEGAĆ I POMÓC DZIECIOM Z FASD”.
SPR SAMBOR Tczew pokonany przez MTS Kwidzyn poniedziałek, 15, październik 2018 12:31 14 października br. MTS Kwidzyn w derbach Pomorza wysoko pokonał SPR SAMBOR Tczew 34:18 (18:11).
Otwarte próby do spektaklu „Zabójcza oferta” poniedziałek, 15, październik 2018 11:52 Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie jakim jest możliwość uczestnictwa wszystkich zainteresowanych w próbach do spektaklu „Zabójcza oferta”, który jest współprodukowany przez Kwidzyńskie Centrum Kultury.
Bądź BLISKO tego co ważne. Nowe, bezpłatne narzędzie komunikacji z mieszkańcami poniedziałek, 15, październik 2018 08:15 Mobilny System Informacji dla mieszkańców Kwidzyna! Bądź na bieżąco. Bądź Blisko!
Warsztaty „Dom przyjazny zdrowiu” poniedziałek, 15, październik 2018 08:14 We wtorek, 16 października w godzinach 17:00-19:00 zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku do siedziby Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa na ul. Miłosną 1 na wyjątkowe warsztaty podczas których dowiecie się Państwo jaki wpływ na nasze zdrowie i życie wywierają związki chemiczne tworzące wszechobecne tworzywa sztuczne.
XLVII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci, XX Igrzyska Młodzieży i XIX Licealiada w Szachach Drużynowych poniedziałek, 15, październik 2018 08:13 Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku i Kwidzyński Klub Lekkoatletyczny „Rodło” zapraszają na XLVII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci, XX Igrzyska Młodzieży i XIX Licealiadę w Szachach Drużynowych.
Szkoła Podstawowa nr 4 bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” poniedziałek, 15, październik 2018 08:10 10 tysięcy książek trafi do bibliotek szkolnych w całej Polsce w kolejnej edycji konkursu Empiku „Tysiąc powodów by czytać”. Nagrody dostaną szkoły, które otrzymają najwięcej głosów internautów. Do konkursu zgłosiła się Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie.
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” dla Niepodległej poniedziałek, 15, październik 2018 08:09 W roku jubileuszowym odzyskania przez Polskę niepodległości Miasto Kwidzyn oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na rocznicowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Newsletter

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail zawierające najnowsze informacje o wydarzeniach w Kwidzynie - zachęcamy do zamówienia newslettera.

Subskrybuj

captcha
Regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem Newslettera Urzędu Miejskiego w Kwidzynie i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).