image image image image image image image image image image
Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach 5. edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego środa, 16, październik 2019 09:00 Zagłosuj w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Nie bądź obojętny! Reaguj! środa, 16, październik 2019 08:08 Zdjęcia, które Wam pokazujemy, bardzo nas poruszyły. Nie rozumiemy, dlaczego to co ma uatrakcyjniać i zdobić nasze miasto, wciąż pada ofiarą wandali. Apelujemy więc do wszystkich, dla których dbanie o nasze wspólne mienie jest ważne. Nie bądźcie obojętni!
Spotkanie konsultacyjne na Miłosnej środa, 16, październik 2019 08:07 W minioną sobotę, 12 października odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu planu miejscowego Kwidzyn-Wschód. Na terenie Miłosnej, w piknikowej atmosferze i sprzyjającej pogodzie można było podyskutować o tworzącym się planie miejscowym.
Prelekcje w ramach projektu „Badania strat wojennych w zakresie zbiorów artystycznych zamków w Malborku i Kwidzynie” środa, 16, październik 2019 08:06 Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Zamek w Kwidzynie serdecznie zapraszają na prelekcje organizowane w ramach projektu „Badania strat wojennych w zakresie zbiorów artystycznych zamków w Malborku i Kwidzynie”, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu pn. „Badania polskich strat wojennych”.
Spotkanie koalicji na rzecz wolontariatu środa, 16, październik 2019 08:05 Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Fundacja Mapa Obywatelska zapraszają na spotkanie poświęcone wspieraniu i rozwojowi wolontariatu w środowiskach lokalnych.
Dobranocka Teatralna „Tak jest dobrze” środa, 16, październik 2019 08:04 Scena Lalkowa serdecznie zaprasza na Dobranockę Teatralną pt. „Tak jest dobrze”.
Zabytkowe schody do remontu środa, 16, październik 2019 08:03 Dotację w kwocie 50 tys. zł udzieli samorząd miasta Muzeum Zamkowemu w Malborku na prace konserwatorskie w kwidzyńskim oddziale muzeum. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont schodów zewnętrznych przy zamku.
Remont wiaduktów na Drzymały środa, 16, październik 2019 08:02 Wyremontowane zostaną wiadukty nad ulicą Drzymały i Liwą. Pojawią się na także ekrany poprawiające bezpieczeństwo. Wiadukty są częścią ścieżki pieszo-rowerowej.
Koniec przebudowy ulicy Gębika środa, 16, październik 2019 08:01 Zakończyła się przebudowa ulicy Gębika. Koszt inwestycji to ponad 1,48 mln zł. Wykonawcą było Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych „Strzelbud”.
Colin Ważny. Zakończenie sezonu środa, 16, październik 2019 08:00 Colin Ważny trzecim kierowcą w Europie! Między 20-24 sierpnia 11-letni kierowca z Kwidzyna wystąpił w mistrzostwach ROTAX MAX Challenge International Trophy 2019 we francuskim Le Mans. To zawody światowej rangi. Podczas 5 dni rywalizacji udział w nich wzięło blisko 300 kierowców z 48 krajów.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Newsletter

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail zawierające najnowsze informacje o wydarzeniach w Kwidzynie - zachęcamy do zamówienia newslettera.

Subskrybuj

captcha
Regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem Newslettera Urzędu Miejskiego w Kwidzynie i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).