image image image image image image image image image image
Dynie na rondzie poniedziałek, 21, październik 2019 10:57 Wśród nas nie brakuje miłośników i przeciwników zwyczaju Halloween. Jednak niepodważalnie jego symbolem jest dynia. Od niedawna możemy zaobserwować mieszkańców robiących sobie pamiątkowe selfie na rondzie Pod Zegarem na tle artystycznych piramid wypełnionych różnymi rodzajami dynami.
Ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach 5. edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego piątek, 18, październik 2019 09:00 Zagłosuj w ramach V edycji Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Zapraszamy do konsultacji! piątek, 18, październik 2019 08:05 Burmistrz Kwidzyna zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych przy sporządzaniu dwóch planów miejscowych: Osiedle Piastowskie i Kwidzyn-Wschód.
Zapraszamy na zawody w skokach przez przeszkody piątek, 18, październik 2019 08:04 Już w najbliższy weekend w hali TRW „Miłosna” odbędą się zawody w skokach przez przeszkody. Przez dwa dni zawodnicy będą się zmagać z parkurami, których wysokość przeszkód w ostatnim konkursie osiągnie 130 cm.
Kulturalnie, zdrowo i sportowo piątek, 18, październik 2019 08:03 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze serdecznie zaprasza na imprezę „Kulturalnie, zdrowo i sportowo”.
Keep learn and hallow – zajęcia z języka angielskiego piątek, 18, październik 2019 08:02 Stowarzyszenie Akwedukt serdecznie zaprasza na zajęcia z języka angielskiego.
Wykład „Miód i produkty pszczele w profilaktyce i leczeniu” piątek, 18, październik 2019 08:01 22 października o 17:00 w holu głównym biblioteki odbędzie się prelekcja Pani Zofii Laskowskiej-Kociorskiej „Miód i produkty pszczele w profilaktyce i leczeniu”. Serdecznie zapraszamy!
Wykład dr Aleksandry Paprot-Wielopolskiej „Kim jesteśmy? W poszukiwaniu wyznaczników tożsamości współczesnych mieszkańców Powiśla" piątek, 18, październik 2019 08:00 24 października o 17:00 w sali audytoryjnej KCK w ramach Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej odbędzie się wykład dr Aleksandry Paprot-Wielopolskiej „Kim jesteśmy? W poszukiwaniu wyznaczników tożsamości współczesnych mieszkańców Powiśla”.
Nie bądź obojętny! Reaguj! środa, 16, październik 2019 08:08 Zdjęcia, które Wam pokazujemy, bardzo nas poruszyły. Nie rozumiemy, dlaczego to co ma uatrakcyjniać i zdobić nasze miasto, wciąż pada ofiarą wandali. Apelujemy więc do wszystkich, dla których dbanie o nasze wspólne mienie jest ważne. Nie bądźcie obojętni!
Spotkanie konsultacyjne na Miłosnej środa, 16, październik 2019 08:07 W minioną sobotę, 12 października odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu planu miejscowego Kwidzyn-Wschód. Na terenie Miłosnej, w piknikowej atmosferze i sprzyjającej pogodzie można było podyskutować o tworzącym się planie miejscowym.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Newsletter

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail zawierające najnowsze informacje o wydarzeniach w Kwidzynie - zachęcamy do zamówienia newslettera.

Subskrybuj

captcha
Regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem Newslettera Urzędu Miejskiego w Kwidzynie i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).