image image image image image image image image image image
MMTS bez medalu – do szczęścia zabrakło 2 bramek sobota, 25, maj 2019 17:23 Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. MMTS Kwidzyn przegrał bowiem w Opolu 26:24 i tym samym (lepszy bilans w dwumeczu) brązowy medal mistrzostw Polski trafił do Gwardii.
Wybrano koncepcję zadaszenia czwartek, 23, maj 2019 12:05 Wybrana została ostateczna koncepcja zadaszenia, które zostanie zamontowane nad sceną na placu św. Jana Pawła II. Inwestycja zrealizowana zostanie w ramach budżetu obywatelskiego.
Modernizacja ulicy Błogosławionej Doroty czwartek, 23, maj 2019 12:04 Przetarg na budowę ulicy Błogosławionej Doroty powinien w najbliższym czasie wyłonić wykonawcę. Procedura nieco się opóźniła ze względu na potrzebę rozwiązania problemów technicznych związanych z odwodnieniem terenu. W tegorocznym budżecie miasta na rozpoczęcie budowy drogi zaplanowano 1 mln zł.
Kino „Tęcza” do modernizacji czwartek, 23, maj 2019 12:03 Do końca maja powinny być gotowe wszystkie ustalenia konserwatorskie, związane z modernizacją dawnego kina „Tęcza”. Budynek, który po latach starań przejęło miasto, ma stać się miejscem wykorzystywanym do organizacji różnych imprez kulturalnych.
Ulica Jesienna już otwarta czwartek, 23, maj 2019 12:02 Zakończona została budowa nowej ulicy na terenie osiedla Malborska-Północ. Droga umożliwi dojazd do terenów mieszkalnych oraz usługowych. Prowadzi od ul. Malborskiej do ulicy Zimnej. Koszt inwestycji to ok. 4,2 mln zł.
Ekrany na wiadukcie czwartek, 23, maj 2019 12:01 Ekrany poprawiające bezpieczeństwo zostaną zamontowane na wiadukcie nad ulicą Drzymały. Inwestycja jest spełnieniem postulatów mieszkańców.
Powstanie boisko na osiedlu Bajkowym czwartek, 23, maj 2019 12:00 Na terenie osiedla Bajkowego powstanie boisko ze sztuczną nawierzchnią. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.
Tężnia i park już gotowe czwartek, 23, maj 2019 11:11 Tężnia solankowa w zmodernizowanym parku u zbiegu ulic Słowiańskiej, Braterstwa Narodów i Targowej już działa. Zakończono także całkowitą przebudowę parku.
Anny Kopisto wędrówka do Polski czwartek, 23, maj 2019 10:04 Kwidzyn ma szczęście do ludzi doświadczonych przez los i historię. To niewątpliwie bogactwo tzw. Ziem Odzyskanych, bo po wojnie trafiło tu wiele osób z różnych stron dawnej Polski. Tak było także z Panią Anną Kopisto, którą dziś pożegnaliśmy na cmentarzu komunalnym w Kwidzynie.
Skromne zwycięstwo MMTS nad Gwardią – rewanż już w piątek środa, 22, maj 2019 10:46 MMTS Kwidzyn pokonał Gwardię Opole w pierwszym meczu rywalizacji o brązowy medal mistrzostw Polski. Kwidzynianie wygrali 26:25, choć chwilami prowadzili nawet 5-6 bramkami.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bądź BLISKO

KWIDZYN Bądź BLISKO tego co ważne

Znajdź nas ...

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Kamery On-Line

Kamery On-Line

Kalendarz Imprez

Kalendarz imprez

Newsletter

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail zawierające najnowsze informacje o wydarzeniach w Kwidzynie - zachęcamy do zamówienia newslettera.

Subskrybuj

captcha
Regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem Newslettera Urzędu Miejskiego w Kwidzynie i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).